KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925373
nr 1392 5373
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Djurgårdsfärja, Signerad. Olja på duk, 22x27 cm, yttermått inklusive ram: 39x45 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:30:32
26/4 16:59:28
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm